Automobilių skelbimaiAutomobilių skelbimai. Automobilis.lt automobilių skelbimų portale rasite įvairių skelbimų automobilių tematika. Lengvųjų/naudotų automobilių skelbimai yra populiariausi lyginant su kitomis automobilių skelbimų kategorijomis.

Be lengvųjų/naudotų automobilių skelbimų čia rasite ir motociklų, autobusų, sunkiojo transporto, vandens transporto, padangų/ratlankių bei auto paslaugų skelbimų.

Skelbimo įvedimas portale automobilis.lt nieko nekainuoja, tad galite mėgautis patogia, švaria ir kokybiška automobilių skelbimų lenta parduodant ir surandant reikiamą auto priemonę.

Įdomus faktas.

Pirmieji automobiliai - motoriniai vežimėliai

1886 m. sausio 29 d. Karlas Bencas užpatentuoja pirmąjį automobilį pasaulyje. Po metų prasidėjo šio automobilio bandymai. Triratis Benco motorinis vežimėlis turėjo 0,9 litro darbo tūrio variklį, kurio sūkių dažnis buvo lygus 400 aps./min., o galia - 0,65 kw.

1885 m. Daimleris įsatė savo variklį į dviratį, o po metų pristatė savo keturratį motorinį vežimą 0,46 l darbo tūrio ir 600 aps./min. Jo galia buvo 0,81 kw.

1892 m. vokiečių dyzelino išradėjas Rudolfas Dyzelis gavo pirmąjį patentą savaiminio užsiliepsnojimo varikliui. 1897 m. buvo pagamintas pirmas naudojimui tinkamas dyzelinis variklis.